Vintage Mic

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sorularınız mı var? Cevapları bizde!

Beati satın aldım. Telif haklarınıda almış oluyor muyum ?

Beati satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde mail adresinize yazılı telif bildirimi ve wav dosyası gönderiliyor. Satın almış olduğunuz beat tamamen size ait olmuş oluyor. Teliflerinizi korumak için ise yapmış olduğunuz çalışmayı Msg tarafından koruma altına alabilirsiniz..Paylaşılan dijital platformda beatmaker olarak adımızın geçmesi ricada bulunulur.

Herhangi bir hizmetinizi satın aldım. Şimdi ne yapmam gerekiyor ?

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz herhangi bir hizmetin 24 saat içinde tarafınıza mail ile randevu bilgileri gönderiliyor. Eğer satın almış olduğunuz beat ise telif dosyası ve beatin reklamsız wav dosyası mail adresinize gönderiliyor. Satın alma işleminden sonra bize ulaşın kısmından bildirimde yapabilirsiniz.

Stüdyo ekipmanlarınızı öğrenebilir miyim ?

Condenser Mikrofon: AKG C214    Ses kartı: Tc Electronic 24d            Kulaklık: Audio Tecniha ath-m50x.  

Dinamik Mikrofon : Shure sm58.   Refeans monitör: Yamaha Hs8.    Daw: Logic Pro x.                               Midi klavye: Novation İmpulse 61

İsteğe bağlı beat yapıyor musunuz ?

Evet! İsteğe bağlı her tarzdan beat yapıyoruz. Örnek olarak bize herhangi bir beat dinletmeniz yeterli oluyor. Bu hizmetimiz için Ön bir kapora ödemeniz gerekiyor. Hizmetlerimiz kısmından İsteğe bağlı beat alabilirsiniz 1-3 gün arasında teslimatını yapıyoruz.

Bende beat yapıyorum. Satıp para kazanabilir miyim ?

 Evet! İletişim formundan bizimle iletişime geçin yapmış olduğunuz beatleri değerlendirip web sitemiz üzerinde satalım. Bu şekilde satılan beatden gelir elde edebilirsiniz.